Ronald Mulder houdt broer Michel van eindzege
Ronald Mulder heeft de wereldbeker op de 500 meter op zijn naam geschreven. De schaatser van BrandLoyalty eindigde zondag tijdens de finalerace in Thialf als tweede in een tijd van 34,89 seconden. Zijn broer Michel werd derde in 34,94. Daardoor passeerde Ronald Mulder in het klassement Michel Mulder: 782 punten om 728 punten.
Jan Smeekens was zondag met 34,78 het snelst, zodat het podium net als tijdens de Spelen in Sotsji volledig oranje gekleurd was. In de eindstand werd Smeekens derde met 655 punten.
In Sotsji eindigde Michel Mulder vorige maand als eerste, voor Smeekens en Ronald Mulder. De eindzege in de wereldbeker had het seizoen van Michel Mulder helemaal compleet gemaakt. Naast zijn zege bij de Olympische Spelen was de Zwollenaar ook de beste bij het WK en het NK sprint.